Şartlar ve Koşullar

Şartlar ve Koşullar

Üyelik Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, VICTORY ÇELİK VE GÜMÜŞ TAKI AKSESUAR tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi Kartı Güvenliği

www.victory.com.tr alışveriş sitemizden alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği ilk planda tutulmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmamaktadır.

Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler alışveriş sitelerimizden bağımsız olarak Rapid tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere PayU sistemi tarafından ilgili bankaya ulaştırılır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde alışverişe devam edilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi tarafımızdan görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.

Dünyanın önde gelen online ödeme altyapısı sağlayıcılarından birisi olan PayU’nun Türkiye iştiraki PayU Türkiye güvencesiyle kredi kartı kullanarak yapacağınız alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.

E-Posta Güvenliği

Web sitemiz Müşteri Hizmetleri’ne, herhangi bir siparişinizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda, asla kredi kartı numaranızı veya şifrelerinizi yazmayınız. E-postalarda yer alan bilgiler üçüncü şahıslar tarafından görülebilir. Şirketimiz e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini hiçbir koşulda garanti edemez.

İade ve Değişim Şartları

 • Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, ürünü kullanmadan, teslim tarihinden itibaren 3 iş günü içinde iade edebilirsiniz.
 • İndirimli ve hemen teslim ürünlerde değişim yapılmamaktadır.
 • Kullanılmış hasar görmüş ürünlerde değişim yapılmamaktadır.
 • İade ve değişim için sadece şirketimizin kullandığımız kargo firması ile geri gönderim kabul edilecektir. Diğer firmalar ile yapılan gönderimler kabul edilmeyecektir.
 • Ürünü iade etmeden önce info@victory.com.tr adresine iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-maili alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğinizi size bildirilecektir.
 • Ürünle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir.
 • İade ve değişimlerde gidiş ve dönüş kargo ücretleri kesinlikle alıcıya aittir.

Taşıma Sırasında Hasar Görmüş Ürünler

 • Tüm ürünler kontrol edilip paketlenmektedir. Kargodan kaynaklı hatalardan firmamız sorumlu değildir.
 • Teslim alırken kargo hatalarını kargo yetkililerine bildiriniz.
 • Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve taşıma şirketine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır.
 • Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir.
 • Tarafınızdan teslim alındıktan sonra taşıma firması görevini yerine getirdiği kabul edilmiş sayılacaktır.
 • Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafınızdan mağazamıza ulaştırıldıktan sonra, Mağazamız 15 (onbeş) iş günü içinde paranızı iade edecektir.